Eiffel Tower Run

Eiffel Tower Run

Data wydarzenia:
16.07.2021 00:30 - 31.08.2021 00:30
Miejsce:
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
Nazwa zawodówDystansTyp zawodów
Eiffel Tower RunDystans: 1665 mTyp zawodów: Zawody dla dorosłychZarejestruj sięLista startowa
O zawodach

Interesuje Cię ile schodów ma Wieża Eiffla ? Niestety różne źródła podają różną liczbę. Wszystkie plasują się na około 1665 stopni i też tyle schodów trzeba pokonać w wyzwaniu !

Tymczasem poczuj się jak zawodnik jednego z najsławniejszych biegów po schodach i POKONAJ 1665 SCHODÓW i zdobądź piękny odlewany medal. Schody możesz pokonywać w bloku, wchodząc na krawężnik, w domu czy na przykład w parku jeśli takie są. Możesz również zamienić schody na bieg , lecz wtedy należy pokonać dystans minimum 16,65 kilometra.

Pokonanie wyzwania udokumentuj zdjęciem i informacją , że " zadanie wykonane - Wieża Eiffel Zdobyta "

W dniach 16 lipca - 31 sierpnia pokonaj 1665 schodów  w czasie jednego treningu lub zamień schody na bieg o dystansie minimum 16,65 kilometra .

  • Zdjęcie lub print screen aktywności wyślij na adres biegowewyzwanie@gmail.com
  • Przed rozpoczęciem biegu otrzymasz pocztą elektroniczną imienny numer startowy do samodzielnego wydruku. Możesz, lecz nie musisz z nim pokonywać schodów. Po biegu na pewno będzie świetną pamiątką.
  • Za ukończenie biegu zdobędziesz PIĘKNY  ODLEWANY MEDAL.. a w pakiecie rozszerzonym CHUSTĘ WIELOFUNKCYJNĄ, KOSZULKĘ FINISCHERA
  • Poczuj się jak zdobywca Wieży Eiffla !

DOSTĘPNE PAKIETY:

  • Rejestracja pakiet podstawowy ( medal, numer startowy, WYSYŁKA KURIEREM InPost ) cena 49 zł
  • Rejestracja pakiet rozszerzony z kominem ( medal, numer startowy, komin wielofunkcyjny, WYSYŁKA KURIEREM InPost ) cena 68 zł
  • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką ( medal, numer startowy, koszulka , WYSYŁKA KURIEREM InPost ) cena 74 zł
  • Rejestracja pakiet rozszerzony z koszulką i kominem ( medal,  numer startowy, koszulka , komin wielofunkcyjny, WYSYŁKA KURIEREM InPost ) cena 94 zł
Lokalizacja
W całej Polsce
Kontakt z organizatorem
+48
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.